Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów na terenie jednego z naszych Klientów
  • Przepakowywanie i oznaczanie komponentów
  • Raportowanie wyników kontroli

Jeśli posiadasz:

  • Udokumentowany 30 dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne)
  • Znajomość języka francuskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym lub podstawowym
  • Prawo jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą)

Dołącz do naszego Zespołu!

W zamian oferujemy:

  • Długoterminową współpracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatki + zwrot kosztów dojazdów + mieszkanie
  • Opiekę medyczną na terenie Belgii
  • Wsparcie koordynatora/kierownika projektu
  • Dla najlepszych możliwość awansu w strukturach firmy

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji