Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków :
Kontrola konstrukcji stalowych na poszczególnym etapach produkcji
w tym również po lakierowaniu.
Nadzór nad narzędziami kontrolno-pomiarowymi.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych
- Kurs badań nieniszczących VT1 – mile widziany
- Dokładność, skrupulatność, decyzyjność
- Umiejętność pracy w zespole
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Firma Brodd Polonia zajmuje się produkcją zamiatarek drogowych.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości