Kontroler Jakości z językiem angielskim

Hays Poland

Legnica, dolnośląskie

Hays Poland

Legnica
Legnica
NR REF.: 1100483

Dla naszego klienta rodzinnej firmy produkcyjnej, z zagranicznym kapitałem, siecią sprzedaży w całej Europie, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Kontroler Jakości.

Zakład jest zlokalizowany w okolicach Legnicy.

Zakres obowiązków:
  • odbiór jakościowy bieżącej produkcji oraz kontrola procesu produkcji pod względem jakościowym
  • badanie próbek pobranych z produkcji,
  • wprowadzanie działań naprawczych
  • wsparcie działu produkcji w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • raportowanie wyników kontroli
  • szkolenia pracowników

Idealny kandydat posiada:
  • min 3 letnie doświadczenie na stanowisku kontroler jakości
  • dobra znajomość języka angielskiego - umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • umiejętność obsługi programów MS Office (głównie Excel)

Co zyskujesz?
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjne benefity płacowe oraz pozapłacowe m.in. Medicover, Multisport

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy