Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko

kontroler jakości do odlewni

Do podstawowych obowiązków kontrolera jakości należy:

  1. Prowadzenie badań i kontroli jakości produkcji w toku oraz końcowej a także oznaczenie statusu i dokumentowanie zgodności z wymaganiami.
  2. Zapewnienie funkcjonowania laboratorium zakładowego.
  3. Tworzenie, kompletowanie i przechowywanie dokumentacji dotyczącej badania jakości jak: karty odbiorów, karty pomiarów, karty przeglądów, karty braków, karty wad, karty badań, świadectwa, orzeczenia, atesty, instrukcje techniczne, rysunki itp.
  4. Prowadzenie i nadzorowanie badań i pomiarów przy pomocy legalizowanych przyrządów.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w profesjonalnym zespole oraz możliwość dalszego doskonalenia się.

Wymagania

  • Sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy,
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia i doświadczenie w obsłudze aparatury pomiarowej w laboratorium odlewni.

Prezentacja firmy

ALUMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest przedsiębiorstwem dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 250PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do 30% premii, dodatki stanowiskowe, w/g regulaminu wynagradzania
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy