Kontroler Jakości w branży automotive

Siemianowice Śląskie, Katowice, śląskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Kontrola jakości produktów (części samochodowe)
  • Składanie dokumentacji jakościowej

  • Posiadasz zdolności manualne
  • Jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy od zaraz
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie zasadnicze 17 zł brutto/h (zawsze na czas!)
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 - zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Ubranie robocze oraz szkolenia wstępne
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie, która cieszy się dobrą opinią wśród pracowników

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Kontrola jakości , Praca Motoryzacja / Automotive