Kontroler Jakości - Regensburg

Exact Systems

Regensburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Exact Systems GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Jesteśmy czołowym dostawcą rozwiązań jakościowych w branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego na terenie Niemiec, Polski, Czech, Słowacji, Rosji, Rumunii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Węgier, Holandii, Belgii, Portugalii oraz Chin. Naszymi Klientami w Niemczech są wiodące koncerny przemysłowe dla których każdego dnia realizujemy zlecenia.

Poszukujemy zaangażowanych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisku Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Regensburg

Obowiązki:
• Kontrola jakości siedzeń samochodowych oraz innych podzespołów
• Ewidencja błędów w systemie
• Naprawa wad wynikających z procesu produkcji
• Odpowiedzialność za realizację zadań kontroli wzrokowej
• Praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i rozumienie zagadnień technicznych
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – Kontroler Jakości, Pracownik Produkcji, Operator Maszyn Produkcyjnych
• Chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu
• Prawo jazdy kat. B - mile widziane osoby z własnym samochodem
• Znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Zdolności manualne i dobry wzrok
• Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:
• Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
• Zapewniamy zakwaterowanie
• Wynagrodzenie 10,50€ brutto/h - 12,00€ brutto/h – stawka uzależniona od predyspozycji kandydata
• Obowiązkowe szkolenie na terenie Czech/Niemiec (2 tygodnie) z zakwaterowaniem
• Zwrot kosztów dojazdów do pracy
• Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego na międzynarodowym rynku automotive
• Długotrwałą pracę w renomowanej firmie

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems GmbH i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV na nasz adres mailowy.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości