Kontroler Jakości - Praca Weekendowa!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Żywiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Żywiec

Zadania dla Ciebie:

• Selekcja i kontrola komponentów zgodnie z obowiązującym standardem
• Sprawdzanie zgodności parametrów z zamówieniem i dokumentacja techniczną

Wymagamy:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie weekendowym, sobota-niedziela po 12h
• Doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości

W zamian oferujemy:

• Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę tymczasową w systemie pracy weekendowej
• Premie do wynagrodzenia: Premia Wydziałowa nawet 200zł brutto!, Premia za Polecenie Kandydata - Możesz otrzymać nawet 1000zł !
• Dodatek za dojazd do pracy!
• Możliwość dodatkowego ubezpieczenia
• Wynagrodzenie zawsze na czas!

Jeśli jesteś zainteresowany, NIE CZEKAJ, APLIKUJ!

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy!

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.