Opis stanowiska pracy

• Kontrolowanie wyrobu zgodnie z instrukcjami, specyfikacją i wzorcem wyrobu
• Prowadzenie zapisów z kontroli
• Współpraca z innymi działami

Wymagania

• Wykształcenie minimum techniczne
• Znajomość czytania rysunku technicznego
• Znajomość j. angielskiego - poziom min. podstawowy
• Znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS EXCEL
• Dokładność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
• Dyspozycyjność, komunikatywność, kreatywność

Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę w stabilnej firmie
• Dobrą atmosferę współpracy
• Możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji
• Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Prezentacja firmy

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis