Kontroler jakości (m/k)

Trenkwalder

Świdnik, lubelskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnik
Opis stanowiska:
  • kontrola odbiorcza zakupionego sprzętu kontrolno-pomiarowego i łożysk,
  • okresowa kalibracja przyrządów kontrolno-pomiarowych do długości i kąt (przyrządy handlowe i specjalne),
  • pomiary dokładne części produkcyjnych,
  • kontrola i weryfikacja jakości łożysk,
  • zarządzanie kontrolą okresową przyrządów przy użyciu oprogramowania komputerowego (harmonogramy sprawdzeń, aktualizacja baz komputerowych).

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności mechanika, metrologia,
  • doświadczenie mile widziane, ale nie jest koniecznie,
  • umiejętność uczenia się konkretnych, praktycznych technik i stosowania tej wiedzy, w celu rozwiązywania problemów technicznych,
  • dobra koordynacja ręka-oko, aby używać sprzętu technicznego z wysoką dokładnością,
  • podstawowy poziom języka angielskiego,
  • zaawansowane umiejętności komputerowe (bazy danych, CAD, Office),
  • wskazane umiejętności komunikacji, w celu efektywnej współpracy z pracownikami z całej organizacji,
  • umiejętności pracy zespołowej i cierpliwość,
  • umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:
  • zatrudnienie podczas okresu próbnego na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia wraz z systemem premiowym,
  • cały etat,
  • pracę na 1 zmianę od poniedziałku do piątku.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 663 903 101. Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 55, II piętro.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy