KONTROLER JAKOŚCI - lekka praca, idealna dla Pań ! Atrakcyjne zarobki ! UMOWA O PRACĘ ! OD ZARAZ

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym - 6-dniowym ( soboty robocze, lecz dzień za sobotę oddany w tygodniu, dodatkowo za to każda przepracowana sobota robocza (nie w nadgodzinach) płatna 50zł brutto
  • wynagrodzenie podstawowe + premię produkcyjną
  • bony żywnościowe za każdy przepracowany dzień
  • karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Oczekujemy:

  • chęci do pracy
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku + soboty

Obowiązki:

  • kontrola jakości i selekcja wyrobów
  • kontrola prawidłowości wypełniania dokumentów,
  • obsługa laboratorium,
  • sprawdzanie skuteczności autokontroli na stanowiskach produkcyjnych

Oferta pracy tymczasowej.

Poleć ofertę znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 695 060 093
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "KONTROLER JAKOŚCI" - Oddzwonimy!

Numer referencyjny: KON/10/2018/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.