ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler jakości baterii

Miejsce pracy: Jawor, Legnica, Lubin

Miejsce pracy: Jawor

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz konkurencyjny system premiowy
  • Szeroki pakiet benefitów oraz świadczenia z tytułu ZFŚS
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz realna możliwość rozwoju
  • Praca w jednej z najnowocześniejszych firm motoryzacyjnych na świecie
  • Transport do pracy i z powrotem na trzech trasach: Lubin - Legnica - Mercedes-Benz Jawor; Wałbrzych - Świebodzice - Strzegom - Rogoźnica - Mercedes-Benz Jawor; Polkowice - Mercedes-Benz Jawor

Wymagania:

  • Dobra znajomość zagadnień elektrycznych i/lub elektrotechnicznych
  • Wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne (preferowane elektryczne/ elektrotechniczne/ elektroniczne/ mechatroniczne)
  • Zdolności analityczne, odpowiedzialność, umiejętność pracy w grupie, gotowość do nauki i rozwoju

Zadania:

  • Przygotowanie baterii do testów
  • Wykonywanie testów i audytu baterii
  • Wykonywanie demontażu baterii w celach analizy
  • Analiza części pod kątem zużycia, uszkodzenia, interpretacja, raportowanie i archiwizacja wyników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy