Kontroler Jakości _ 4.500 brutto plus premia

Charlie works Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Opole

Masz motywację do pracy i Jesteś gotowy zacząć od zaraz?

Napisz do Nas a my dostarczymy Ci informacje o stanowisku pracy.

Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) szuka pracownika, na stanowisko:

Kontroler Jakości – 4.500 brutto plus premia

Miejsce pracy: Prężnie rozwijająca się opolska firma z branży automotive o kapitale zagranicznym produkująca elementy układu kierowniczego dla takich producentów samochodów jak Fiat czy Ford.

Lokalizacja: Opole, Polska

Szukamy pracownika, który:

  • ma wykształcenie min. średnie lub średnie techniczne
  • posiada praktyczną znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • ma doświadczenie w pracy w obszarze jakości/pomiarów (mile widziane w branży automotive)
  • zna techniki i narzędzia pomiarowe (m.in suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz)
  • jest gotowy do pracy 3-zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)
  • zna oprogramowanie MS Office

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie pomiarów i testów produktów i komponentów
  • opracowywanie i nadzorowanie procedur/instrukcji
  • akceptacja detali
  • kontrola wyrobów dostarczonych przez dostawców
  • monitorowanie bieżących wyników jakościowych
  • bieżąca współpraca z działem produkcyjnym (liderami, operatorami maszyn)
  • przekazywanie informacji o zauważonych niezgodnościach
  • obsługa i kalibracja sprzętu pomiarowego
  • wykonywanie testów specjalistycznych
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym w procesie produkcyjnym: identyfikacja, izolacja i ewidencja wyrobów niezgodnych

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie - podstawa 4.300 – 4.500 brutto plus premia plus dodatek nocny
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, "wczasy pod gruszą", dodatki świąteczne)
  • plan wdrożeniowy dla nowego pracownika, szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • komfortowe warunki pracy na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie

Skontaktuj się z naszym opiekunem tej oferty pracy:

Marta +48_696_014_236

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.