Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Warszawa
Dla naszego Klienta, zagranicznego producenta dóbr konsumpcyjnych, poszukujemy Kontrolera Finansowego

Profil Kandydata:
• Min. 5 letnie doświadczenie jako Kontroler Finansowy, najlepiej w branży dóbr konsumpcyjnych
• Praktyczne doświadczenie w sprawozdawczości ustawowej, znajomość standardów rachunkowości oraz praktyczne doświadczenie w pracy z audytorami i organami podatkowymi w Polsce.
• Praktyczne doświadczenie w samodzielnej księgowości i księgowaniu
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Znajomość programów Microsoft Excel, SAP, SAP BW, HFM / Hyperion
• Proaktywne podejście i aktywne szukanie rozwiązań
• Doskonałe umiejętności interpersonalne i silne zdolności analityczne

Zakres zadań:
• Odpowiedzialność sprawozdawcza (sprawozdania finansowe, audyty, sprawozdawczość podatkowa) i koordynacja współpracy z finansowymi podmiotami zewnętrznymi
• Odpowiedzialność za pełną zgodność z P&L podmiotu, bilans i przepływy pieniężne, koordynację procesów finansowych w organizacji
• Koordynacja procesu zgodności VAT i CIT z źródłami
• Zarządzanie kwestiami audytu i podatków
• Koordynowanie, wykonywanie i aktualizowanie wewnętrznych zasad autoryzacji, w tym polityki kredytowej
• Rozwój procesów i narzędzi

Nasz Klient oferuje:
• Samodzielne stanowisko pełne wyzwań
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w organizacji z kapitałem zagranicznym
• Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, Multisport)
• Miejsce pracy: Włochy, Warszawa
• Sprawny proces rekrutacji

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.