Kontroler Finansowy

Michael Page

Polkowice, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, dużej grupy kapitałowej operującej w obszarze produkcji i handlu detalicznego, poszukujemy doświadczonych kandydatów z bogatą wiedzą i zdolnościami analitycznymi. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wzmocnienie informacji zarządczej w organizacji służącej do podejmowania kluczowych decyzji strategicznych. Stanowisko zlokalizowane jest w Polkowicach.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa grupa kapitałowa, lider swojego sektora ze stale rosnącym udziałem w rynku zarówno w Polsce, jak i zagranicą. W obliczu dalszego rozwoju firmy, poszukujemy doświadczonych specjalistów mogących stanowić wartość dodaną dla organizacji.

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w procesie budżetowania rocznego,
  • Współtworzenie budżetu sprzedaży, jego analiza oraz forecastowanie,
  • Opracowanie planu nakładów inwestycyjnych,
  • Wsparcie w przygotowaniu bilansu i rachunku przepływów pieniężnych spółki
  • Przygotowanie i terminowe sporządzenie miesięcznego raportu operacyjnego,
  • Wykonywanie wszystkich wymaganych analiz wydajności,
  • Ustalanie wskaźników KPI,
  • Ścisła współpraca z kierownictwem grupy, duża ekspozycja na grupowe finanse,
  • Praca nad udoskonaleniem oraz wydajnym wykorzystaniem systemu ERP.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość, itp.);
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wiedza z zakresu finansów oraz controllingu;
  • Bardzo dobra znajomość programu SAP będzie dużym atutem;
  • Doświadczenie w klarownym prezentowaniu problemów, rekomendacji rozwiązań; zdolność do rozwiązywania problemów;
  • Partnerskie i biznesowe podejście do wykonywanych obowiązków.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Polkowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page