Kontroler finansowy

Beetsma Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,
  • Kontrola ekonomiczno-finansowa działalności spółki polskiej oraz oddziału duńskiego,
  • Planowanie i zarządzanie finansowe wraz z przygotowywaniem skonsolidowanych
  • bieżących sprawozdań finansowych oraz raportów,
  • Zarządzanie płynnością finansową, kontakt z audytorem, bankami, firmą adwokacką oraz wszelkimi adekwatnymi instytucjami publicznymi (np. US, KRS, GUS),
  • Wprowadzenie systemu NAV (Pracodawca zapewnia szkolenie).

Wymagania:

  • Wyższe, kierunkowe wykształcenie (finanse, ekonomia),
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z kontrolą kosztów przedsiębiorstwa,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Doskonała znajomość systemów ERP (znajomość NAV będzie dodatkowym atutem),
  • Analityczny umysł, doskonała organizacja pracy,
  • Umiejętność optymalizacji struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długofalowej współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse