Kontroler Finansowy

Michael Page

Piaseczno, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio podlegał kierownikowi działu i Kontrolerowi Regionu.
Będzie odpowiedzialny za zadania w obszarze kontrolingu, trochę księgowości i płac.

Informacje o kliencie

Dla Naszego Klienta, firmy z branży produkcyjno sprzedażowej,części międzynarodowej wiodącej grupy w branży opakowaniowej,
poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego.
Od prawie stu lat firma sprzedaje rozwiązania w zakresie opakowań na skalę międzynarodową.

Opis stanowiska

  • Kontrolowanie:
    - Budowanie planu rocznego, analizowanie i opracowywanie prognoz
    - Przygotowanie sprawozdań finansowych i miesięcznego pakietu sprawozdawczego (US GAAP)
    - Rachunek zysków i strat, bilans, raporty przepływów pieniężnych itp.
    - Weryfikacja kapitału obrotowego (głównie stan zapasów i należności)
    - Analiza wyników biznesowych: koszty, ceny, wyniki sprzedaży, analiza ad-hoc, inicjatywy redukcji kosztów,
    - Proponować i realizować projekty usprawniające i upraszczające
    - Zapewnienie wdrożenia i egzekwowania zasad i procedur Grupy
  • Rachunkowość:
    - Odpowiedzialność za pełne rozliczenie JEDNOSTKI,
    - AR - (Płatności procesowe, księgowanie faktur sprzedaży itd.)
    - AP (Płatności / Zakup faktury)
    - General Ledger Etc. (odpowiada za prawidłowe poziomy rezerw)
    - Uzgadnianie księgi głównej z kontami bilansowymi
  • Zarządzanie administracyjne i finansowe:
    - Pierwszy kontakt dla ekspertów ds. Płac i audytorów zewnętrznych
    - Osoba kontaktowa dla wszystkich zapytań prawnych, księgowych, podatkowych i kontrolnych Grupy
  • Kierownik Cash Management / Working Capital
    - Prognoza przepływów pieniężnych
    - Przetwarzanie płatności
    - Koordynacja procesu windykacji należności nadzwyczajnych
    - Monitoring, przegląd i kwestionowanie poziomu zapasów, aby zmniejszyć poziom zapasów w jak największym stopniu

Profil kandydata

- Wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: rachunkowość / finanse ,
- 2-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Znajomość US GAAP ,
- Bardzo dobre umiejętności posługiwania się pakietem Microsoft Office, w szczególności programem Excel,SQL
- Samodzielność w organizowaniu własnej pracy, pro aktywność , komunikatywność,
- Umiejętnością pracy w międzynarodowym zespole,

Oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz
  • Umowa o pracę
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
  • Team work
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Piaseczno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page