ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler finansowy

Miejsce pracy: Łódź

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych obejmuje m.in. ubezpieczenie na życie, preferencyjne pożyczki, dofinansowanie wczasów i wypoczynku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane ekonomiczne, rachunkowość lub finanse
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień rachunkowych i finansowych
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Zaawansowana znajomość programu Excel
  • Język angielski B2-C1
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG

Zadania:

  • Przygotowywanie budżetu, forecastów i analiz finansowych
  • Weryfikowanie zapisów księgowych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów finansowych dla zarządu
  • Analiza rentowności - produkty, klienci, dystrybucja oraz przygotowywanie kalkulacji kosztów wytworzenia
  • Raportowanie i udział w zamknięciu miesiąca

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy