Sensilab Polska Sp. z o.o. S.K.A.

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych oraz bieżących raportów analitycznych.
  • Opracowywanie standardów raportów.
  • Proponowanie i wdrażanie nowych narzędzi analitycznych.
  • Identyfikacja problemów związanych z jakością danych.
  • Przygotowanie rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego, ekonomicznego, finansowego, matematycznego lub podobnego.
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wysokich zdolności analitycznych.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Biegłej znajomości MS Office (Excel, Access).
  • Znajomości języka SQL.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Znajomości języka angielskiego.
  • Znajomość systemu ERP (Impuls).

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w przyjaznym środowisku.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.