Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kontroler finansowy

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • Kontroling procesów w firmie: sprzedażowych, produkcyjnych, logistycznych oraz "kosztotwórczych",
  • Nadzór oraz wdrażanie systemów usprawniających działanie firmy , np. e-pracownik, zdalny pulpit czy mobilny magazynier,
  • Pozyskiwanie i analiza informacji o nowych produktach w branży,
  • Ścisła współpraca z Zarządem,
  • Analiza odchyleń od budżetu,
  • Identyfikacja obszarów oszczędności lub zwiększenia efektywności kosztowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu finansowego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu min. 5-osobowym zespołem w dużej organizacji (min. 100 osób),
  • Dobra znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie,
  • Znajomość programu XL-Comarach i Excel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, asertywność,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Samodzielność, determinacja, zaangażowanie,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i zarządzania projektami.

Oferujemy:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: KFM/03/2019/KLC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.