Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Kielce

Obowiązki:

  • udział w długoterminowym planowaniu strategicznym Grupy,
  • sporządzania analiz z realizacji planów i oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej Grupy,
  • udział w opracowywaniu i monitorowaniu efektów finansowych,
  • przygotowywanie budżetów, prognoz oraz kontrola ich realizacji,
  • uczestnictwo w procesie okresowego raportowania według standardów Grupy,
  • opracowywanie prognoz wyników oraz przegląd, analiza, interpretacja sprawozdań finansowych,
  • uczestnictwo w procesie oceny projektów inwestycyjnych,
  • opracowywanie danych oraz wdrażanie rozwiązań analitycznych mających na celu usprawnienie procesu decyzyjnego,
  • analiza procedur kontroli wewnętrznej na poziomie Grupy/ propozycje działań korygujących,
  • rozwój narzędzi controllingowych, w tym ich dostosowywanie do zmieniającego się otoczenia (narzędzia Business Intelligence i rozwoju SAP FICO).

Wymagania:

  • ukończone studia magisterskie z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości,
  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w dziale controllingu lub dziale finansowym,
  • zaawansowana wiedza z zakresu raportowania, budżetowania i prognozowania,
  • umiejętność przeprowadzania analiz ekonomicznych i syntetyzowania wniosków oraz ich prezentacji,
  • zdolność identyfikowania obszarów do poprawy i skutecznego wprowadzania zmian,
  • znajomość MSSF i PAR,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczne wykorzystanie systemów SAP FI/CO oraz doświadczenie w zakresie raportowaniu (Business Intelligence),
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office w szczególności programu Excel na poziomie zaawansowanym,
  • twórcze myślenie i otwarte podejście do działań operacyjnych oraz biznesowych,
  • zdolność planowania i organizowania własnej pracy,
  • doświadczenie we współpracy z wyższym szczeblem menedżerskim,
  • umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą oraz odpowiedzialną pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • otwarte, nastawione na rozwój, przyjazne środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, należacej do międzynarodowego koncernu, który posiada swoje lokalizacje w 37 krajach na świecie poszukujemy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.