Opis stanowiska pracy

Traffic Services Sp. z o.o. Sp. k., spółka działająca w ramach platformy inwestycyjno-doradczej zajmująca się projektami z zakresu teleinformatyki oraz logistyki, poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

KONTROLER FINANSOWY

Zakres obowiązków:

• Bieżąca kontrola przepływów finansowych
• Kontrola i raportowanie rozliczeń z kontrahentami
• Raportowanie i wyjaśnienie niezgodności rozliczeniowych
• Wsparcie procesów finansowo-księgowych w spółce
• Współpraca i wsparcie zespołu finansowo-księgowego
• Aktywny udział w zadaniach związanych z wdrożeniem i rozwojem nowych projektów

Wymagania

• wykształcenie wyższe ekonomiczne lub studenci ostatnich lat studiów o specjalności w zakresie finansów lub rachunkowości,
• znajomość MS Excel
• znajomość języka angielskiego
• znajomość zagadnień finansowo-księgowych
• umiejętności analitycznego myślenia oraz skupienie na szczegółach,
• skrupulatność i dokładność,
• otwartość na nowe doświadczenia i chęć uczenia się,
• prawo jazdy kategorii B.

Informujemy, że rozpatrywane będą jedynie kandydatury zgłoszone za pośrednictwem portalu infopraca.pl.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Prezentacja firmy

Traffic Services Sp. z o.o. Sp. k., spółka działająca w ramach platformy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Finanse