PCC Rokita S.A.

Międzynarodowa Grupa PCC intensywnie rozwija swą działalność w pionach: Chemia, Energia i Logistyka. Ponad 70 spółek wchodzących w skład Grupy PCC, rozmieszczonych w 18 krajach świata, zatrudnia obecnie prawie 3,5 tys. pracowników

W związku z rozwojem naszej Grupy poszukujemy zaangażowanych Kandydatów na stanowisko:

Kontroler finansowy

Miejsce pracy: Brzeg Dolny

Twój profil

  • Doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Wiedza z zakresu controlligu ,rachunkowości zarządczej
  • Doświadczenie w pracy przy analizie dużej ilości danych
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętności analitycznego myślenia

Twoje zadania

  • Sporządzanie okresowych raportów z bieżącej działalności biznesu na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Sporządzanie rocznych i cząstkowych planów finansowych, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • Przygotowywanie projektów inwestycyjnych oraz analiz z zakresu rachunkowości zarządczej i controllingu
  • Monitoring i kontrola kosztów
  • Nadzorowanie kalkulacji kosztowych produktów
  • Analiza rentowności produktów

Twoje korzyści

  • Interesująca praca w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość poszerzania kompetencji przy realizacji różnorodnych zadań
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (szkolenia, dofinansowanie karty MultiSport, wczasów, studiów podyplomowych, nauki języka angielskiego, możliwość ubezpieczenia grupowego, piknik integracyjny, siłownia i boisko na terenie firmy)
  • Dobry dojazd do pracy (35 min pociągiem z Wrocławia-Dworca Głównego)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.