IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Kontroler Finansowy

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Przygotowywanie raportów, zestawień dla spółek z grupy, jak i centrali firmy oraz Zarządu
  • Wsparcie w tworzeniu budżetu dla firmy
  • Kontrola oraz pomoc w nadzorze nad realizacją budżetu firmy i budżetów poszczególnych działów
  • Kontrola prawidłowości cen dla klientów
  • Kalkulacja cen transferowych
  • Analiza kosztów działalności i odchyleń od planu

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • możliwość szkoleń

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, kontroling finansowy)
  • Minimum 2-letnie doświadczenia w pracy w obszarze analiz finansowych, kontrolingu finansowego, dużym atutem będzie doświadczenie nabyte w firmie produkcyjnej
  • Wiedza w obszarze ewidencji pośrednich kosztów operacyjnych
  • Język angielski na poziomie dobrym
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Zdolności analityczne, samodzielność w pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.