Kontroler finansowy z jęz. niemieckim [rekrutacja online]

CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • przygotowywanie raportów oraz weryfikacja ich poprawności,
  • kontrola sytuacji finansowej spółki, wsparcie kadry zarządzającej w podejmowaniu decyzji biznesowych,
  • udział w przygotowywaniu budżetu, prognoz finansowych i analiz kosztowych oraz kontrola ich wykonania,
  • udział w zamknięciu miesiąca - kontrola prawidłowości ujęcia kosztów, wyjaśnienie zmian i odchyleń,
  • kontrola sytuacji finansowej zakładu, wdrażanie obowiązujących standardów i procedur.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości lub ekonomii,
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej),
  • dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • umiejętność współpracy i komunikacji z osobami na różnym poziomie w organizacji,
  • samodzielność oraz umiejętność argumentowania.

Nasz klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowej korporacji,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna,
  • dogodna lokalizacja, nowoczesne biuro.