Kontroler Finansowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Piaseczno, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z branży budowlanej (instalacje elektryczne, teletechniczne i BMS), poszukuje kandydata na stanowisko:

Kontroler FinansowyMiejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • udział w procesie budżetowania inwestycji (sporządzanie prognoz oraz budżetu, budżetowanie przychodów i kosztów)
  • przygotowywanie analiz realizacji budżetów i określanie odchyleń
  • tworzenie modeli finansowych
  • przygotowywanie prognoz przepływów pieniężnych (cash flow)
  • sporządzanie prognoz wyników długo- i krótkoterminowych
  • ścisła współpraca z kierownikiem projektu, dyrektorem działu realizacji, zarządem  i księgowością
  • współpraca z nadzorem budowy, zbieranie informacji i ich analiza
  • rozwijanie narzędzi i procedur w zakresie kontrolingu finansowego
  • weryfikacja protokołów rzeczowo - finansowych firm podwykonawczych
  • przygotowywanie raportów i raportowanie na potrzeby Zarządu

Wymagania:

  • ukończone studia z zakresu ekonomii przedsiębiorstw, finansów, zarządzania lub o podobnym profilu
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w spółce z branży budowlanej lub innej przemysłowej
  • doświadczenie w kontrolingu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w zakresie kontroli finansowej i biznesowej projektów budowlanych - mile widziane
  • dobra znajomość metodyki prowadzenia projektów oraz narzędzi informatycznych wspomagających zarządzanie projektami - mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność delegowania zadań
  • pewność siebie i asertywność
  • umiejętność pracy zespołowej i zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Pełne wsparcie ze strony Zarządu firmy
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach organizacji i stabilizację zatrudnienia
  • Benefity (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • Pracę w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku, jednego z liderów w branży
  • Pracę w kreatywnym środowisku otwartym na nowe pomysły, bardzo dobra atmosfera pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.