Kontroler Finansowy Projektów

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Spółka produkcyjna będąca jednym z liderów w swojej branży

Możliwość rozwoju w bliskiej współpracy z Head of Controlling

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, bardzo mocno rozpoznawalnej firmy produkcyjnej, będącej jednym z liderów w swojej branży, poszukuję Kontrolera Finansowego Projektów

Opis stanowiska

  • Doskonałe rozumienie procesów biznesowych w firmie w zakresie zarządzania projektami, zarządzania procesem inwestycyjnym oraz R&D
  • Aktywny udział we wdrażaniu Project Management Office w organizacji
  • Bieżąca ścisła współpraca z liderami obszarów PMO, Inwestycji oraz R&D
  • Zdefiniowanie i wdrożenie procesów kontroli kosztów w wyżej wymienionych obszarach
  • Definiowanie wymagań i rozwijanie narzędzi analitycznych służących do oceny efektywności oraz korzyści prowadzonych projektów w firmie. Ścisła współpraca z „Biznesem" oraz z zespołem „Business Intelligence"
  • Bieżąca analiza procesów biznesowych celem identyfikowania „improvementu" oraz nadzór nad ich wdrożeniem
  • Bieżący monitoring finansowy obszarów PMO, Inwestycji oraz R&D
  • Aktywny udział w procesie budżetowania i forecastowania wyżej wymienionych obszarów,
  • Przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie ERP

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, księgowość)
  • 3 lata doświadczenia w zakresie kontroli kosztów projektów, inwestycji, R&D
  • Doświadczenie w opracowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych
  • Doświadczenie w pracy z liderami biznesowymi
  • Dobre zrozumienie procesów finansowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Znajomość Power BI, SQL mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się na rynkach międzynarodowych firmie produkcyjnej
  • możliwość bliskiej współpracy z Head of Controlling
  • umowa o pracę
  • stałe miesięczne wynagrodzenie
  • benefity pozapłacowe
  • miejsce pracy: Gdynia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page