Kontroler Finansowy Produkcji - Wietnam (m/k)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie Kontrolerem Finansowym/Produkcyjnym w zakładzie produkcyjnym w Wietnamie. Będzie odpowiedzialna między innymi za współudział w organizowaniu, planowaniu i zarządzaniu produkcją oraz współtworzenie i zarządzanie budżetem.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna firma z sektora FMCG, która w związku z dalszym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego/Produkcji do zakładu w Wietnamie. Firma posiada bardzo dobrą i stabilną pozycję finansową.

Opis stanowiska

  • Współudział w organizowaniu, planowaniu i zarządzaniu produkcją
  • Współtworzenie i zarządzanie budżetem
  • Wdrażanie rozwiązań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów w tym analizę kosztów procesu produkcyjnego i jego efektywności w oparciu o KPI
  • Reorganizacja struktury produkcyjnej oraz poprawa organizacji i metod pracy
  • Inicjowanie działań mających na celu poprawę produktywności oraz redukcje kosztów
  • Weryfikacja i optymalizacja norm/standardów produkcyjnych dot. zużycia zasobów w tym surowców i energii

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Gotowość do relokacji

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Mieszkanie służbowe
  • Bilety lotnicze
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page