Kontroler Finansowy Produkcji Warszawa / Wawer

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej na warszawskim Wawrze, poszukuje Kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego Produkcji.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za analizę danych wraz z rekomendacjami ułatwiającymi podejmowanie decyzji biznesowych oraz wsparcie kierowników linii produkcyjnych w kalkulacjach kosztu wytworzenie obecnych SKU i wprowadzaniu nowych.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

* Ugruntowanej wiedzy z obszaru kontrolingu, rachunkowości zarządczej, sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej
* Budowa rachunku kosztów oraz analiza poszczególnych procesów produkcyjnych
* Analiza wydajności procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym, gospodarki odpadami, surowcami, półproduktami
* Przygotowanie budżetu produkcyjnego
* Sporządzanie raportów finansowych dotyczących odchyleń na produkcji, logistyce
* Nadzorowanie kosztów standardowych, ustalanie strat
* Analiza i kontrola stanów magazynów, zapewnienie ciągłości operacyjnej zakładu
* Wsparcie Zarządu w kreowaniu możliwości rozwoju biznesu

Profil kandydata

* 3 - 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
* Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Finanse i Rachunkowość, Ekonomia,
* Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej,
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
* Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel

Oferujemy

* Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
* Premia zależna od wyników
* Pakiet benefitów pozapłacowych w tym ubezpieczenie medyczne

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page