Kontroler Finansowy / Plant Controller

Michael Page

Bolesławiec, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Oferta skierowana jest do doświadczonych Kontrolerów Finansowych, którzy odpowiadać będą za controlling w jednym ze strategicznych obszarów w firmie produkcyjnej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna - globalny partner branży farmaceutycznej i opieki zdrowotnej. Prowadzą działalność na całym świecie, posiadają zakłady produkcyjne w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji.

Opis stanowiska

  • Tworzenie kwartalnych prognoz (forecastów)
  • Analizowanie odchyleń od budżetów oraz głównych parametrów biznesowych
  • Analizowanie opłacalności inwestycji
  • Kalkulacja nowych projektów - CAPEX
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu
  • Kalkulacja kosztu produktu, ceny i marży oraz interpretacja wpływu na działalność organizacji
  • Tworzenie budżetu rocznego
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca i roku

Profil kandydata

  • Minium 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Kontrolera Finansowego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Znajomość systemu SAP lub innego systemu ERP - mle widziana
  • Umiejętność pracy na dużych bazach danych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowie o pracę w międzynarodowej firmie w perspektywicznej branży farmaceutycznej
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatki świąteczne i wakacyjne, dofinansowanie do obiadów, ubezpieczenie na życie)
  • Dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego i niemieckiego
  • Pracę w środowisku międzynarodowym, w tym poznanie międzynarodowych standardów w obszarze zarządzania i finansów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page