Kontroler finansowy (m/k)

Michael Page

Tarnowskie Góry, śląskie

Michael Page Michael Page

Ciekawa oferta dla osób które chcą zbudować mechanizmy rachunkowości zarządczej.

Informacje o kliencie

Moim Klientem jest firma, która z czasem stała się liderem w swojej branży i w Polsce jej konkurencja jest znikoma, obecnie firma zaczyna zdobywać rynki zagraniczne.

Opis stanowiska

  • Zbudowanie narzędzi rachunkowości zarządczej w spółce,
  • Weryfikacja umów z kontrahentami, budowa ustrukturyzowanego sposobu rozliczeń,
  • Rewizja procesów w spółce i ich udoskonalenie,
  • Pełnienie funkcji pierwszej osoby do kontaktu dla audytorów,
  • Bieżąca współpraca z działem księgowości oraz właścicielami, a także funduszami inwestycyjnymi zainteresowanymi kupnem spółki,
  • Nadzór nad finansowym zamknięciem miesiąca,
  • Przygotowanie raportów ad-hoc.

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w roli kontrolera finansowego,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Bardzo dobra komunikacja.

Oferujemy

Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tarnowskie Góry
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page