Kontroler finansowy (m/f)

Michael Page

Kielce, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Ciekawa oferta w międzynarodowej organizacji dla kontrolera finansowego z szerokimi perspektywami rozwoju zawodowego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta międzynarodowego koncernu działającego w branży produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, do jednej ze spółek zależnych poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko Kontrolera finansowego.

Opis stanowiska

  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca i w raportowaniu wewnętrznym
  • Przygotowywanie budżetu i kontrola jego realizacji, analiza odchyleń wraz z rekomendacjami dalszych działań optymalizacyjnych
  • Przygotowywanie planów wieloletnich i prognoz krótkookresowych
  • Udział w opracowywaniu wniosków inwestycyjnych oraz monitorowanie realizacji zadań inwestycyjnych
  • Przygotowywanie kalkulacji i analiz ad hoc na potrzeby wewnętrzne Spółki
  • Tworzenie nowych narzędzi controllingowych

Profil kandydata

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (Kontroler/ Analityk finansowy)
  • Znajomości pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny). Znajomości SQL, ERP.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Międzynarodowych kwalifikacji zawodowych ACCA (lub rozpoczętej ścieżki ich zdobywania) będą dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Interesującą i stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kielce
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page