Kontroler Finansowy (kontrakt czasowy - 18 miesięcy) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Kontroler Finansowy (kontrakt czasowy - 18 miesięcy)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • Okresowe raportowanie według standardów grupowych,
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy,
  • Monitorowanie wpływu decyzji biznesowych na wyniki finansowe organizacji,
  • Udział we wdrożeniu systemu klasy ERP,
  • Analiza procesów operacyjnych we współpracy z menadżerami wyższego szczebla, na podstawie czego ma być dokonana ich optymalizacja (podwyższenie efektywności, automatyzacja, eliminacja zbędnych czynności w procesach Spółki),
  • Rozliczanie finansowe projektów,
  • Współpraca z księgowością, bankami oraz innymi instytucjami finansowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym lub ekonomicznym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel, oraz praktyczna znajomość VBA,
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP,
  • Znajomość zagadnień księgowych i przepisów z zakresu rachunkowości
  • Samodzielność, elastyczność oraz wysoki poziom inicjatywy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i sumienność,
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i chęć dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo (18 miesięcy),
  • Premię roczną uzależnioną od wyników,
  • Bardzo dobrą lokalizację biura – Centrum Warszawy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Benefity pozapłacowe (opieka zdrowotna VIP dla całej rodziny oraz kartę multisport).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.