Kontroler Finansowy (k/m)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest rozpoznawalna spółka, która na jesieni tego roku planuje przeprowadzenie IPO, co czyni tę ofertę pracy niesłychane atrakcyjną. Osoba zatrudniona na stanowisku Kontrolera Finansowego będzie Prawą Ręką Dyrektora Finansowego. Jest to idealne miejsce pracy dla osoby proaktywnej, samodzielnej, chcących dalej się rozwijać zawodowo.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna spółka, która na jesieni tego roku planuje przeprowadzenie IPO, co czyni tę ofertę pracy niesłychane atrakcyjną.

Opis stanowiska

  • Analiza i tworzenie modeli finansowych na potrzeby wyceny
  • Rozpatrywanie różnych scenariuszy biznesowych
  • Analiza finansowa spółek na potrzeby procesów transakcyjnych
  • Współpraca z zespołem przeprowadzającym IPO oraz audytem
  • Kooperacja i pozyskiwanie danych od działu Controllingu
  • Udział w licznych projektach
  • Przygotowanie raportów ad hoc oraz prezentacji
  • Przez pierwsze pół roku konieczność krótkich podroży służbowych na terenie kraju

Profil kandydata

  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość polskich zasad rachunkowości i MSR / MSSF
  • Umiejętność tworzenia modeli finansowych w MS Excel
  • Umiejętności analityczne i ogólna wiedza biznesowa pozwalająca na interpretację i modyfikację danych operacyjnych wykorzystywanych jako dane wejściowe do modelowania finansowego
  • Umiejętność wykonania wyceny i analizy zwrotu dla projektu lub przedsiębiorstwa różnymi metodami oraz interpretacji wyników
  • Umiejętności w zakresie finansów korporacyjnych i planowania biznesowego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page