Kontroler finansowy (K/M)

AUDIT HR Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Przygotowywanie raportów dla potrzeb wewnętrznych firmy (kreowanie raportów w Excel i/lub SQL)

• Bieżąca analiza danych finansowych, sprzedaży, marży, transakcji magazynowych, wyceny zleceń produkcyjnych oraz odchyleń

• Analiza i kontrola stanów magazynowych

• Wsparcie i usprawnianie procesu raportowania, budżetowania i kontroli wewnętrznej

• Wskazywanie potencjału do oszczędności i poprawy efektywności

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe

• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

• Biegła znajomość pakietu MS Office ( w szczególności MS Excel)

• Umiejętność zarówno analitycznego jak i syntetycznego podejścia do problemu

• Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Pracę w systemie: 3/4 dni pracy zdalnej, 1/2 dni praca w siedzibie firmy w Gorzowie Wielkopolskim

• Możliwość rozwoju

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pracę w dynamicznie rozwijającym się Centrum Usług Wspólnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335