Kontroler Finansowy/Inwestycyjny (m/k)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces controllingu projektów inwestycyjnych. Ważnym elementem tej pracy będzie także dostarczanie informacji potrzebnych do podejmowania decyzji przez kadrę managerską i zarząd. Ponadto zatrudniona osoba będzie również aktywnie uczestniczyła w przygotowywaniu budżetów i w procesie zamknięcia miesiąca.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest NEXERA - infrastrukturalna grupa telekomunikacyjna, budująca nowoczesną światłowodową sieć dostępową będąca liderem w swojej branży.

W związku z realizacją kolejnych ambitnych celów i projektów, w czternastu obszarach środkowej i północno-wschodniej Polski poszukujemy Osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego/Inwestycyjnego(m/k), która powiększy prężnie działający zespół Controllingu.

Opis stanowiska

  • Dostosowanie istniejącego modelu biznesowego do potrzeb inwestycji
  • Przygotowywanie, aktualizacje i monitorowanie realizacji prognoz
  • Sporządzanie wielowymiarowych analiz dla kadry menedżerskiej i zarządu
  • Przygotowywanie rekomendacji, dostarczenie informacji do podejmowania decyzji
  • Analizowanie i monitorowanie kosztów, w tym kosztów zakupów oraz inwestycji
  • Aktywne uczestnictwo w przygotowywaniu budżetów i długoterminowych planów finansowych
  • Wsparcie w procesie zamykania miesiąca

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Zaawansowana znajomość Excela
  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie atutem
  • Doświadczenie w kontrolingu projektów inwestycyjnych będzie atutem
  • Umiejętność modelowania finansowego będzie atutem
  • Samodzielność, pro-aktywność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonus roczny
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w systemie hybrydowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page