Kontroler Finansowy - Angielski - SAP (znajomość mile widziana)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego, który będzie miał styczność z przekrojowym zakresem zadań.

Oferta skierowana do kandydatów, którzy poszukują pracy z niewycinkowym zakresem obowiązków w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Jest to świetna propozycja dla osób, które chcą przygotowywać raporty i analizy mających wpływ na funkcjonowanie biznesu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży łańcucha dostaw zlokalizowana w północnej części Warszawy.

Opis stanowiska

  • Udział w budżetowaniu oraz prognozowaniu fin.
  • Analiza wykonania budżetu
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów (przychody/koszty/OPEX/CAPEX/KPI)
  • Raportowanie wyników miesięcznych, analiza odchyleń
  • Udział we wdrażaniu nowych narzędzi raportowych
  • Wsparcie w raportowaniu zarządczym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) w obszarze finansów, ekonomii lub pokrewne
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy w kontrolingu
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodę komunikacji - min. B2
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Znajomość narzędzi BI oraz SAP - bardzo mile widziana :)

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka med., ubezpieczenie grupowe, zajęcia językowe, karta Multisport)
  • Premia roczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page