Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
I. Czynności podstawowe:
- pobór prób,
- przygotowanie pojemników do poboru prób.
II. Organizacja pracy w laboratorium:
- kalibracja sprzętów,
- wykonywanie analiz wg. instrukcji zgodnie z systemem jakości firmy,
- przygotowanie sprzętu do analiz(konserwacja, serwis) - uzupełnienie dokumentacji,
- uzupełnianie dokumentacji jakościowej,
- rozwiązywanie bieżących problemów ze sprzętem,
- tworzenie raportów jakościowych,
- przestrzeganie i utrzymywanie 5S w laboratorium,
- uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych/ zewnętrznych.
III. Dodatkowo:
- dbanie nad aktualizacją dokumentacji jakościowej,
- uczestnictwo w audytach wewnętrznych.
IV. Awans po opanowaniu obsługi wszystkich sprzętów oraz analiz w laboratorium.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe chemiczne z doświadczeniem pracy na sprzętach analitycznych,
- wiedza i umiejętność wykonywania analiz chemicznych
- obsługa sprzętów: GC Agilent 7890F, ICP-Avio 200 ICP-OES, IC, AAP-AA7000,
- znajomość j. angielskiego (mile widziana),
- znajomość obsługi komputera.

Prezentacja firmy

Firma Enchem jest nową Polską spółką w WSSE "INVEST-PARK" w Podstrefie K... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 640PLN - 5 150PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia