Kontroler Biznesowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się towarzystwa ubezpieczeniowego o międzynarodowym zasięgu,  poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Biznesowego. Wybrany kandydat, jako część zespołu odpowiedzialnego za strategiczne projekty w ramach organizacji, powinien posiadać silne umiejętności interpersonalne oraz analityczne.

Kontroler BiznesowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Monitorowanie oraz tworzenie kalkulacji dotyczących  danych obszarów biznesowych oraz rekomendacji w zakresie poprawy wyników;
  • Współtworzenie planów sprzedażowych, budżetowych oraz strategicznych w ramach biznesowej działalności spółki oraz analiza realizacji założonych planów;
  • Optymalizacja produktowa oraz procesowa w obszarze działalności sprzedażowej spółki;
  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami biznesowymi w przygotowywaniu analiz dla znaczących inicjatyw strategicznych oraz w zakresie wsparcia merytorycznego w dziedzinie finansów;
  • Opracowywanie kompleksowych analiz eksperckich, prognoz i rekomendacji niezbędnych do podejmowania decyzji .

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość);
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rachunkowością zarządczą i kontrolingiem zdobyte w instytucji finansowej (towarzystwa ubezpieczeniowe, banki);
  • Zdolność do podejmowania własnych inicjatyw oraz gotowość do optymalizacji procesów i wdrażania nowych, efektywnych rozwiązań;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz prezentacyjne;
  • Uzyskany certyfikat CIMA będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość podstaw języka SQL;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Praca nad strategicznymi projektami biznesowymi;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.