Kontroler Biznesowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma z branży FMCG o zasięgu międzynarodowym. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kontrolera Biznesowego.

Kontroler BiznesowyMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Aktywny udział w przygotowywaniu budżetu rocznego oraz analiza odchyleń;
  • Koordynacja zamknięć cyklicznych;
  • Kontrola i analiza kosztów sprzedażowych i marketingowych;
  • Tworzenie niezbędnych aplikacji i narzędzi usprawniających prace oraz funkcjonowanie działu sprzedaży;
  • Współpraca z działami sprzedaży i marketingu - rekomendowanie działań na podstawie dokonanych analiz;
  • Analiza danych, tworzenie raportów w oparciu o zgromadzone informacje;
  • Ocena zyskowności nowych inwestycji i produktów wprowadzanych na rynek;
  • Ocena efektywności akcji promocyjnych;
  • Przygotowywanie prezentacji i wspieranie Kadry Kierowniczej w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze controllingu finansowego i komercyjnego;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej;
  • Zaawansowana znajomość MS Excel;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność prezentacji danych;
  • Umiejętność wyciągania wniosków z przygotowanych analiz i raportów;
  • Proaktywność, wychodzenie z inicjatywą.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.