Kontroler biznesowy/Business controler (k/m)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • tworzenie raportów dotyczących wyników biznesowych m.in. sprzedaży, marży, kosztów,
  • codzienne, cotygodniowe i comiesięczne monitorowanie wyników i wyjaśnianie rezultatów,
  • monitorowanie i kontrola analiz biznesowych,
  • wspieranie analiz biznesowych z obszaru Capex,
  • przygotowywanie budżetu i prognoz wspólnie z jednostkami biznesowymi,
  • bycie partnerem w obszarze finansów dla odpowiednich funkcji.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub biznesu,
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość aplikacji MS Excel i MS PowerPoint,
  • zorientowanie na szczegóły,
  • umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku pracy,
  • zorientowanie na wyniki i wysoki poziom samodzielności.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia/kompetencji,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • gwarancję zróżnicowania projektów,
  • wsparcie mentorskie kadry zarządzającej.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy