Kontroler/analityk finansowy (branża produkcyjna)

Work Service S.A.

Skierniewice, łódzkie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Skierniewice

Obecnie dla naszego Klienta, producenta materiałów reklamowych, stabilnej firmy, stawiającej na podnoszenie kwalifikacji swojego personelu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontrolera/analityka finansowego (branża produkcyjna)

Miejsce pracy - Nowy Kawęczyn ( powiat skierniewicki )

Zadania:

- współtworzenie budżetów, analiz i kontrola ich wykonania
-oceny efektywności projektów oszczędnościowych i inwestycyjnych
- tworzenie narzędzi służących do zarządzania i monitorowania informacji, poprawiających efektywność pracy
- poszukiwanie rozwiązań zapewniających optymalizację rentowności firmy - analiza rentowności działań, tworzenie prognoz, planów krótko i długoterminowych
- kontrola realizacji planów produkcyjnych i jakościowych
- współpraca ze wszystkimi działami fabryki

Wymagania:

- mile widziani absolwenci studiów (preferowane: finanse, inżynieria produkcji, rachunkowość, controlling, ekonomia, ekonometria, etc.)
- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku tj. controlling produkcji
- znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości zarządczej oraz finansowej
- praktyczna znajomość MS Excel
- doświadczenia w pracy z systemem ERP
- kompetencje: analitycznie myślenie i wyciąganie wniosków – dociekliwość i dokładność
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

- ciekawą i satysfakcjonującą pracę
- umowę o pracę na pełny etat
- zatrudnienie bezpośrednio pod klientem
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji
- narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
- stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy
- bogaty pakiet socjalny m.in pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe na życie, karty Multisport
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie z branży poligraficznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.