Kontroler - Analityk ds. szkód

Energopol-Szczecin S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

"Energopol-Szczecin" Spółka Akcyjna realizuje budowy, na których realizowane są obiekty inżynierskie i hydrotechniczne oraz obiekty użyteczności publicznej. Firma świadczy usługi budowlane w zakresie robót drogowo-mostowych, sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, fundamentowych, specjalistycznych i kubaturowych.

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Monitoring zgłaszanych do firmy roszczeń
  • koordynacja tematów wszelkich szkód budowlanych, samochodowych i innych ,zgodnie z obowiązującą w firmie instrukcją
  • ścisła współpraca z Dyrekcją Kontraktu, Pionem Prawnym w trakcie prowadzenia sprawy oraz Działem Finansowym w zakresie księgowań kosztów i przyznanych odszkodowań
  • prowadzenie rejestru szkód oraz wymaganej dokumentacji, w tym przygotowywanie brakujących dokumentów w celu zamknięcia szkody
  • bieżąca współpraca z brokerami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze lub ekonomiczne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Firmach Ubezpieczeniowych lub Brokerach Ubezpieczeniowych będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna umiejętność sporządzania dokumentacji związanej ze szkodami
  • praktyczna znajomość prawa z zakresu ubezpieczeń jak i OWU
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia i proponowania alternatywnych rozwiązań
  • samodzielność, dokładność, komunikatywność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  • wsparcie w relokacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.