Kontrola jakości/wsparcie produkcji - bez doświadczenia! Bielany Wrocławskie

dolnośląskie

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

-sprawdzanie szczelności

-kontrola jakości półproduktów oraz produktu gotowego

Wymagania

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - prowadzimy szkolenia wdrażające

Oferujemy:

-pracę w duńskim zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na Bielanach Wrocławskich

-umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS

-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie PZU

-szkolenie wdrażające

-pomoc i opiekę dedykowanego Koordynatora

-pracę od pon do pt na 3 zmiany (wystarczy że jesteś dyspozycyjny/a do pracy min. 3 razy w tygodniu w godzinach 6-14,14-22,22-6)

BEZPŁATNY DOJAZD z Galerii Dominikańskiej, Placu Jana Pawła 2, Kuźnik, Astry, Nowy Dwór- Fat lub autobusem 612 z okolic Gaju i Powstańców Śląskich

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm produkcyjnych,... dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji