Kontrola jakości/drobne naprawy telefonów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki:

  • drobne naprawy telefonów
  • kontrola jakości
  • sprawdzenie poprawnoćci działania
  • przygotowanie urządzenia do wysyłki

Oczekiwania:

  • dokładność i skrupulatność
  • spostrzegawczość
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • umowę zlecenie
  • atrakcyjną stawkę godzinową (20-23 zł h/brutto)
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

    Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania przez stronę lub do kontaktu telefonicznego:
    723 193 125

Miejsce pracy: Sękocin Stary, ul. Logistyczna

Numer referencyjny: CI/EWR/GRM/2020
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.