Opis stanowiska pracy

Firma "UNIDRUK" Sp. j. z siedzibą w Zgierzu, zatrudni pracownika na stanowisko - KONTROLA I TESTOWANIE PŁYTEK OBWODÓW DRUKOWANYCH.

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn testujących

- kontrola optyczna płytek

- odnajdywanie dokumentacji produkcyjnej w archiwum

Możliwość przyuczenia

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie

- znajomość obsługi komputera

- dobry wzrok

- gotowość do pracy 3-zmianowej

- brak nałogów

Pracownik powinien cechować się analitycznym myśleniem, precyzją, odpowiedzialnością, sumiennością, komunikatywnością i samodzielnością oraz dobrą organizacją pracy.

Prezentacja firmy

Firma UNIDRUK powstała w 1991 roku, zajmujemy się produkcją płytek obwo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, kolejna umowa na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne