KONTROLA I TESTOWANIE PŁYTEK OBWODÓW DRUKOWANYCH

Zgierz, 95-100, łódzkie

Unidruk s.c.

Opis stanowiska pracy

Firma "UNIDRUK" Sp.J z siedzibą w Zgierzu, zatrudni pracownika na stanowisko - KONTROLA I TESTOWANIE PŁYTEK OBWODÓW DRUKOWANYCH.
Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn testujących
- kontrola optyczna płytek
- odnajdywanie dokumentacji produkcyjnej w archiwum
Możliwość przyuczenia

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- znajomość obsługi komputera
- dobry wzrok
- gotowość do pracy 3-zmianowej
- brak nałogów
Pracownik powinien cechować się analitycznym myśleniem, precyzją, odpowiedzialnością, sumiennością, komunikatywnością i samodzielnością
oraz bardzo dobrą organizacją pracy.

Firma powstała w 1991 roku. Zajmujemy się produkcją płytek obwodów drukowanych.
W 2003... roku zakład zmienił swoją siedzibę. Dzięki zwiększeniu powierzchni produkcyjnej mogliśmy sukcesywnie powiększać swój park maszynowy, co umożliwia nam wykonywanie zarówno niewielkich partii prototypowych, jak też produkcji seryjnych.
Nasze produkty wykonujemy z wielką dbałością o jakość.
Od wielu lat posiadamy stabilną pozycję na rynku krajowym oraz wschodnim.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.400,00 zł - 2.400,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Kontrola jakości