Konsultantka Kosmetyczna

Abriga Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
- Zbudowanie i utrzymanie wizerunku marki Orphica
- Aktywna sprzedaż produktów w znanej sieci perfumerii
- Umiejętne i efektywne nawiązywanie kontaktu z klientem
- Dbanie o merchandising w perfumerii
- Osiągnięcie zaplanowanego poziomu sprzedaży
- Raportowanie

Wymagania

- Twoją pasją są kosmetyki?
- Lubisz rozmawiać z ludźmi i wywoływać uśmiech na ich twarzach?
- Masz doświadczenie w sprzedaży lub chcesz rozwijać się na tym polu?
- Swoją energią zarażasz innych?
- Interesujesz się światem beauty i fashion?
- Możesz pracować w godzinach 11-19 lub 12-20?

Jeśli tak - ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Prezentacja firmy

Abriga to międzynarodowa firma z branży kosmetycznej. Działamy w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie