Konsultantka/ Konsultant Opiekun Klienta MSP dział utrzymania

Grupa WBC

Warszawa, Wesoła, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do podstawowego zakresu zadań Opiekuna Klienta należeć będzie :

  • ofertowanie cennikami utrzymaniowymi i powrotowymi
  • przyjmowanie wniosków o udział w promocji
  • kontrolowanie obiegu dokumentów Klienckich
  • weryfikacja danych rejestrowych
  • obsługa formalna

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • płynne pisanie na klawiaturze (mile widziane pisanie bezwzrokowe)
  • poprawna dykcja
  • umiejętność pracy zespołowej oraz efektywnej organizacji pracy
  • punktualność oraz zaangażowanie w wykonywaniu zleconych zadań
  • doświadczenie w obsłudze lub sprzedaży klienta biznesowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w prężnym i młodym zespole
  • stałe godziny pracy pn-pt 8:00-16:00
  • wolne wszystkie weekendy
  • wysokie wynagrodzenie (średnie wynagrodzenie miesięczne 3600 zł netto )
  • pracę w prężnym, młodym i sympatycznym zespole dla przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim
  • pakiet szkoleń produktowych i obsługowych
  • pracę w kameralnym, klimatyzowanym biurze w centrum Wesołej ( 200m od stacji PKP , 100 m od przystanku autobuasowego)

Prezentacja firmy

Autoryzowany Partner TAURON Polska Energia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Biuro / Dokumentacja