Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Konsultant

Miejsce pracy: Rzeszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- call center inbound - ruch przychodzący,
- obsługa klientów indywidualnych,
- wsparcie techniczne dla klientów (internet, telefonia internetowa i TV),
- wychodzenie z tzw. inicjatywą sprzedażową,
- udzielanie informacji o koncie abonenckim,
- dbanie o pozytywny wizerunek marki

CZEGO OCZEKUJEMY?

- komunikatywności,
- otwartości na wiedzę, doskonalenie posiadanych kompetencji oraz drugiego człowieka,
- zaangażowania w powierzone zadania,
- sprawnego posługiwaniami się komputerem,
- dyspozycyjności (również popołudniami, w weekendy i święta)

CO OFERUJEMY?

- Dzień Otwarty - spotkanie przedstawiające warunki i pracy i obowiązki Konsultanta,
- jasną i prostą ścieżkę kariery – możliwość awansu i podwyżek
- umowę o pracę (stawka podstawowa 15zł )
- profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy, za które otrzymasz wynagrodzenie (pon -pt 8-16)
- pracę w pełnym wymiarze etatu (możliwe 3/4 oraz możliwość pracy tylko popołudniami i wieczorami)
- pracę nowoczesnych pomieszczeniach o wysokim standardzie,
- dostęp do najnowocześniejszych technologii,
- pracę w młodym i zgranym zespole,
- dostęp do benefitów oferowanych przez Work Service S.A. (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.