Opis stanowiska pracy

STUDIO FIGURA WIELICZKA - konsultant zabiegowy

Ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy energicznej osoby, lubiącej wyzwania i świetnie radzącej sobie w pracy z ludźmi w charakterze konsultanta zabiegowego - wykonywanie zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz w strefie Wellnes&Spa.

Naszym celem jest dawanie klientkom rezultatów z dziedziny modelowania sylwetki i zdrowego trybu życia.

Korzyści:

  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • udział w szkoleniach
  • normowane godziny pracy
  • praca w stabilnej, rozwijającej się oraz odpowiedzialnej firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • miła i przyjazna atmosfera
  • praca w pięknym wnętrzu tylko z kobietami

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie - kosmetyczne lub kosmetologiczne , kurs kosmetyczny - min rok doświadczenia w zawodzie
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała organizacja pracy
  • zaangażowanie w pracę i pozytywne nastawienie do życia
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność budowania relacji z klientkami
  • miła aparycja

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem

Prezentacja firmy

<br/>Studio Figura – to gabinety modelowania sylwetki . Oddziały partne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne